Již čtrnáctý ročník největší domácí konference CADfórum 2017 pořádá pro konstruktéry, projektanty a manažery společnost CAD Studio. Klíčovým bodem fóra je výměna praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, stavebnictví a BIM technologií.

Hlavním tématem společenské události s podtitulem Stvořte cokoliv je využití CAD/CAM, BIM a PDM řešení v praxi. Témata semináře pokrývají uplatnění současných trendů v praxi, proto je pořadatel rozdělil na dva okruhy:

Ve strojírenství budou přednášky zaměřeny na automatizaci konstrukce, aditivní výrobu, CAM a správu a sdílení dat. Pro stavební inženýry jsou připraveny okruhy z BIM v projekci na stavbě a u investorů, BIM v infrastruktuře a sdílení dat a koordinace.

Dvoudenní formát konference se letos koná ve čtvrtek 20. a pátek 21. září 2017 v hotelu Avanti v Brně. Registrační poplatek činí 600 korun a zákazníci se službou subscription mohou využít zaslaný voucher. Registrace probíhá prostřednictvím on-line webových stránek, kde naleznete program, složení workshopů a další důležité informace. Elektronickou registraci proveďte nejpozději do 11. září 2017 (kapacita workshopů je omezena).

Také o 13. ročník CADfóra byl takový zájem, že pořadatelé museli zastavit registrace s odstupem před setkáním (foto: CAD Studio)
Také o 13. ročník CADfóra byl takový zájem, že pořadatelé museli zastavit registrace s odstupem před setkáním (foto: CAD Studio)

Pořadatelem akce je společnost CAD Studio. Po celou dobu konference budete mít příležitost vyzkoušet produkty partnerů konference, počítače s aktuálními verzemi CAD a BIM softwarů a zařízení pro virtuální realitu. Pokud budete mít dotazy, odborníci z CAD Studia budou připravení zodpovědět veškeré dotazy.

Průběh uplynulého ročníku, kterou ovládla automatizace navrhování, si můžete připomenout v tomto příspěvku.

Komentáře