Společnosti CAD Studio a Autodesk, coby hlavní partner, zvou na 13. ročník konference CADfórum 2016. Přijeďte si do Brna vyměnit praktické zkušenosti s počítačovou podporou navrhování ve strojírenství, výrobním průmyslu, stavebnictví, v architektuře i geoinformatice. Bezplatná registrace již běží. 

Letošní konference je dvoudenní a stejně jako v loňském roce se uskuteční v hotelu Avanti v Brně. Na programu budou témata z oblastí digitálního prototypování ve strojírenství, BIM ve stavebnictví a GIS. Akci doplní přednášky, workshopy a školení nad aktuálními tématy i případové studie. Volná diskuse se zaměří na oblasti, kde mohou moderní CAD nástroje přispět k rozvoji českého průmyslu a stavebnictví. V rámci akce bude také vyhlášen vítěz soutěže o 3D tiskárnu, které se návrháři a konstruktéři stále mohou zúčastnit. Mediálními partnery zajímavé akce jsou tradičně redakce Konstrukter.cz, Průmysl.cz a 3D-tisk.cz.

Příjemnou stránkou konferencí CADfórum je důraz na koncového uživatele a otevřenou diskusi s každým, kdo má co říci k tématu. Foto: CAD Studio
Příjemnou stránkou konferencí CADfórum je důraz na koncového uživatele a otevřenou diskusi s každým, kdo má co říci k tématu. Foto: CAD Studio

Na bezplatnou konferenci (nejvýše tři účastnící z jedné firmy) se můžete přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky. Program akce naleznete na stránce CADfórum 2016.

Průběh uplynulého ročníku konference, kdy bylo odhaleno unikátní vozítko Elbee, si můžete připomenout na videu:

Poznámka redakce: Pořadatel konference nehradí a nezajišťuje ubytování. Účastníkům však nabízí možnost využít zvýhodněnou cenu ubytování v hotelu Avanti.

Komentáře