Oblíbený odborný portál CADforum.cz rozšířil svoji nabídku o sadu on-line testů, ve kterých můžete vyhodnotit znalosti v oblasti počítačového navrhování sami u sebe, nebo u svých kolegů či podřízených.

Testy najdete na webu www.cadforum.cz/testy.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Rozumíte počítačovému navrhování? Otestujte své znalosti on-line!

CAD Studio představuje novou službu, díky které získáte okamžitý přehled o vašich teoretických znalostech počítačového navrhování

Praha, 19. dubna 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, spouští na stránkách oblíbeného portálu CADforum.cz novou on-line službu – CAD testy. Slouží ke snadnému ověření znalostí z jednotlivých oblastí počítačem podporovaného navrhování i z různých CAD produktů. Kromě volně dostupných testů lze zakázkově připravit i testy přesně na míru konkrétním potřebám.

S pomocí on-line CAD testů můžete rychle ověřit a vyhodnotit vaše odborné CAD znalosti a například se rozhodnout, jaká úroveň školení by byla nejvhodnější pro doplnění vašich dovedností. Můžete samozřejmě otestovat i vědomosti vašich kolegů, studentů či uchazečů o zaměstnání ve vaší firmě. Vyhodnocení každého CAD testu, včetně počtu správných odpovědí a bodů získaných v jednotlivých testovaných okruzích, je k dispozici on-line (po dokončení testu) i e-mailem. Přístupné je nejen každému jednotlivému účastníkovi, ale i centrálně (zadavateli testu). Rozsah, tematické okruhy i hloubku může určit zadavatel každého konkrétního testu.

„Zveme zástupce redakcí, čtenáře i odbornou veřejnost na stránku s novými CAD testy. Může si je zdarma a kdykoli vyzkoušet každý registrovaný návštěvník portálu CADforum.cz. Dostupných je hned několik veřejných testů, například k produktům AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Inventor a Autodesk Revit,“ doplňuje Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio. „Obecné testy jsou pouze ukázkou možností, které tato nová služba nabízí. Našim zákazníkům a zájemcům připravujeme testy přímo na míru potřebám, aby mohli – nenásilnou a pohodlnou formou – třeba centrálně ověřit připravenost svých zaměstnanců před školením a zvolit správný typ doškolení podle úrovně jejich znalostí.“

Více informací o CAD testech a první veřejné testy: www.cadforum.cz/testy. Jak jste na tom se znalostmi právě vy?

 

 

Komentáře