Společnost Autodesk ocenila špičkovou kvalitu poskytovaných služeb firmy CAD Studio, která na místním trhu prodává a podporuje hned několik jejích klíčových produktů. Přiděleným statutem Autodesk Platinum Partner se v současnosti může chlubit jen omezená skupina firem z celého světa.

Podrobnosti přinášíme vedle tiskové zprávy také v originálním rozhovoru s Janem Binterem, ředitelem společnosti CAD Studio.

(Zdroj: Tisková zpráva)

CAD Studio se stává Platinum Partnerem společnosti Autodesk

Výjimečná úroveň partnerství potvrzuje špičkovou úroveň služeb i jistotu dlouhodobé spolupráce pro zákazníky

Praha, 16. února 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, povýšila své partnerství se společností Autodesk na stupeň Platinum Partner. Jde o nejvyšší úroveň spolupráce, kterou se v tuto chvíli nemůže pochlubit jiný prodejce ve střední Evropě.

S novým fiskálním rokem Autodesk upravuje stupně jednotlivých partnerství – k dřívějšímu bronzovému, stříbrnému a zlatému přibylo nové, platinové. Označením Platinum Partner se může pochlubit jen několik partnerů na celém světě. Prokazuje nejtěsnější spolupráci s odborníky Autodesku, vysoké známky v průzkumech spokojenosti stávajících zákazníků, stejně jako vysoké investice partnera do konzultačních služeb, podpory a vývoje aplikací. Současně firma získala status Autodesk Consulting Specialization.

„Partneři kategorie Platinum představují nejvyšších pět procent všech autorizovaných prodejců Autodesku a chápou, že úspěšné podnikání vychází z úspěchů jejich zákazníků,“ říká Bill Griffin, viceprezident společnosti Autodesk. „CAD Studio zvyšuje laťku díky důkladné znalosti obchodních procesů, cílů a bolestivých míst svých zákazníků. Velmi dobře také rozumí implementacím a prodeji řešení.“

Díky CAD Studiu se Česká republika zařadila do prestižního klubu zemí s touto úrovní nabídky produktů Autodesku a všech souvisejících služeb. V celé Evropě je v současnosti pouze 7 partnerů tohoto významu. Nabídka CAD Studia přitom pokrývá všechny obory v rámci všech cca 150 produktů Autodesku. K nim jsou uživatelům k dispozici odborné služby, školení (Autodesk Authorized Training Center), aplikace vyvinuté na míru potřebám českého prostředí, ale například i komunitní zázemí portálu CADforum.cz s bezmála 300 000 registrovanými uživateli.

„Pro Platinum nastavil Autodesk laťku tak vysoko, aby požadovaných parametrů dosáhlo celosvětově jen omezené množství partnerů. Do tohoto elitního klubu jsme se propracovali především proto, že se zaměřujeme na profesionalitu a vysokou specializaci našich expertů. To nám umožňuje dodávat zákazníkům řešení s velmi dobrou ekonomickou návratností, na kterou zákazníci, v ekonomicky nejisté době, kladou mnohem větší důraz. Svědčí o tom překonání laťky nastavené vysoko i pro dodavatele působící v mnohonásobně větších ekonomikách než je Česká republika,“ dodává Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio.

„Významným kritériem pro zařazení do kategorie Platinum Partner byla i dlouhodobá spokojenost zákazníků. Sázka na neustálé prohlubování komplexních služeb a dodávky přizpůsobené na míru každému z projektů se zde vyplácejí. Naši zákazníci si ocenění spolupráce i spolehlivosti odborníků CAD Studia nenechávají pro sebe, navíc nám ochotně a se zájmem pomáhají dále zkvalitňovat služby uživatelům Autodesku napříč průmyslovými obory,“ doplňuje Vladimír Michl, manažer pro rozvoj společnosti CAD Studio.

O společnosti CAD Studio

CAD Studio a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio, součást holdingu AutoCont, je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner.

Více informací: www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz

Komentáře