[Stručně] Tým společnosti Softconsult uvedl na trh novou aplikaci, která usnadňuje návrh skříní a skříňových sestav v řešení Arcon 9. Umožňuje lépe projektovat na míru navržené interiéry.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Po komerčně úspěšné verzi Cabinet pro Arcon verze 1.x , určené pro vestavěné skříně, společnost SOFTconsult spol. s r.o. uvádí na trh zcela novou podobu makra. Reagujeme tak na přání řady našich stávajících uživatelů a rostoucí poptávku nových zájemců po univerzálním produktu na návrhy skříní. Nová verze CABINET pro Arcon 2.0 CZ nyní umožňuje návrh jakéhokoli typu skříně nebo skříňky.

Individuálně  navržené sestavy vestavěných skříní a doplňujících skříněk jsou trendem naší doby – skvěle dokáží hospodařit s prostorem a využít každý centimetr. V atypických bytech a v půdních vestavbách se většinou bez, na zakázku individuálně navržených, skříní a skříněk na míru nelze obejít. V návrhu pak není problémem využít různé výklenky, výstupky, prostory pod schody nebo zkosené stropy a tak ideálně vyřešit využití jakéhokoli prostoru.

Výběr materiálu a textur v makru CABINET pro Arcon  2.0 CZ umožní sladit navrhovaný objekt se stávajícím interiérem a  nebo naopak z něj vytvořit dominující část zařízení místnosti. Vhodné dekorativní a zařizovací předměty k doplnění stylu interiéru jsou k dispozici v bohaté knihovně, která je součástí Arconu. Zákazníkům je tak možné vytvořit interiér doslova „na míru“.

CABINET pro ArCon 2.0 CZ (ArCon 9)
CABINET pro ArCon 2.0 CZ (ArCon 9)

Návrh vestavěné skříně, skříně, šatny nebo úložného nábytku bude pro Vás potěšením – vše vytváříte v uživatelsky přívětivém Průvodci tvorby skříně. Navrhovanou skříň/skříňku lze dále doplnit podle účelu, kterému má sloužit. V nabídce makra CABINET pracujete se zástavbou, zásuvkami, posuvnými dveřmi, dveřmi s NK panty, drátěnými koši, úchytkami, šatními tyčemi, výsuvnými věšáky. Hotovou skříň nebo skříňku si můžete uložit do své knihovny prvků a příště použít jako základ pro vytvoření nové sestavy.

Cabinet využívá pro návrhy tzv. parametrickou tvorbu volných desek (parametrická definice úprav rohů), zásuvek (kompletní 3D model s možností parametrických úprav jednotlivých dílů), dveří (definice dělení, skosení, rámů a výplní, pantů, úchytek a to vše parametricky ve 3D) a vnitřní zástavby (rozměr, dělení na moduly, umístění zásuvek a polic). Samozřejmá je i možnost  individuální editace jednotlivých prvků sortimentu. Pokud je potřeba dodatečně změnit rozměr, celé již sestavené skříně/skříňky a nebo posouvat dělící stěny u vestavěné skříně, je k dispozici Editor sestav. Makro je propojeno na produkt MODULAR k rozpadu korpusů s automatickým vygenerováním nářezových plánů s kótami pro výrobu.

Při práci s univerzálním makrem CABINET pro Arcon 2.0 CZ (Arcon 9) oceníte jeho variabilitu a srozumitelnost ovládání.

Kombinace produktů Arcon 9 a univerzálního makra CABINET 2.0 garantuje komplexní zvládnutí zakázky od návrhu po výrobu: návrh 2D/3D – vizualizace/animace – kalkulace/soupis sortimentu – montážní nákres – nářezový plán.

Více informací naleznete na www.aec-creative.com/cz nebo www.softconsult.eu

Komentáře