Každý český konstruktér, který využívá legálních verzí systémů Creo (Pro/Engineer), Windchill, Mathcad nebo Arbortext, může opět přihlásit některý ze svých projektů do soutěže AV Engineering Awards.

Uzávěrka pro zaslání prací do jedenáctého ročníku soutěže je letos stanovena na 31. března. Přihlašovací formulář najdete na webu firmy AV Engineering.

(Zdroj: Tisková zpráva)

AV ENGINEERING Awards 2011

AV ENGINEERING AWARDS, tradiční soutěž uživatelů konstrukčního systému Creo (dříve Pro/ENGINEER), PLM systému Windchill, technického kalkulátoru Mathcad a systému pro tvorbu technických publikací Arbortext, vstupuje do svého již 11. ročníku.

Soutěž pravidelně hodnotí významné projekty českého strojírenství zpracované v CAX/PLM technologiích PTC (www.ptc.com) za poslední období. Oceňuje um, nápady a schopnosti českých konstruktérů a techniků. Napomáhá popularizovat nové výrobky, moderní metody práce a stejně tak napomáhá zviditelnit úspěšné vývojáře a jejich výrobní podniky. Každoročně jsou do soutěže zapojeny desítky zajímavých projektů. Každý přihlášený projekt pak posuzuje odborná akademie AV ENGINEERING AWARDS složená z významných osobností českého strojírenství, technického školství, odborného tisku a pořádající společnosti AV ENGINEERING. Také široká odborná veřejnost má možnost se do soutěže zapojit a svým hlasem přispět k ocenění nejúspěšnějšího projektu v rámci Ceny čtenářů portálu www.aveng.cz. Každý řádně přihlášený projekt bude na stránkách soutěže uveřejněný a organizátorem soutěže odměněný.

Projekty přihlášené do letošního ročníku AV ENGINEERING AWARDS budou posuzovány z pohledu jejich společenského prospěchu, míry inovace, vlivu na životní prostředí, použitých návrhových metod a jejich vlivu na vnitřní procesy podniku a celkové přínosy pro výrobní podnik. Akademie bude v tomto roce posuzovat jednotlivé přihlášky v pěti soutěžních kategoriích:

  • Vývoj výrobku s podporou Creo (dříve Pro/ENGINEER) a Mathcad
  • PDM/PLM projekt s podporou Pro/INTRALINK nebo Windchill
  • Obchodně-technická dokumentace s podporou Creo a Arbortext
  • Středoškolský projekt s podporou Creo a/nebo Mathcad
  • Univerzitní projekt s podporou Creo a/nebo Mathcad

Výsledky AV ENGINEERING AWARDS 2012 budou již tradičně vyhlášeny v rámci uživatelské konference SUPro 2012, která se uskuteční v květnu tohoto roku.

Soutěž AV ENGINEERING AWARDS si za léta své existence dobyla pozici nejvýznamnější uživatelské soutěže svého druhu v České republice. Je výzvou pro všechny ambiciózní vývojáře, konstruktéry a další techniky, aby poměřili svou dovednost, schopnost a kvalitu práce. I vy se můžete utkat o prestižní ocenění AV ENGINEERING AWARDS, pokud přihlásíte svůj projekt zde.

Soutěžním projektem je:

  • Projekt včas a řádně zaregistrovaný prostřednictvím www.aveng.cz;
  • Projekt zpracovaný za poslední období, který se uchází o účast v soutěži AV ENGINEERING AWARDS poprvé;
  • Projekt zpracovaný výlučně s podporou legálních softwarových aplikací.

Komentáře