V Berlíně se na konci května uskutečnila mezinárodní konference One Team Extension. Pořadatelem byla společnost Autodesk, která v rámci setkání udělila prodejcům ceny za významné počiny. Jedno z prestižních ocenění si přivezla i společnost 1C Pro.

Každoroční konference a uživatelské setkání zaměřené na nové obchodní strategie a inovace produktů od Autodesku mělo velkou účast. Přijelo 1680 uživatelů a prodejců z Evropy, Středního východu a Afriky. Během konference jsou mimo jiné udělována i významná ocenění. Cenu za nejvyšší počet prodaných licencí produktů HSMWorks a Autodesk Inventor HSM novým zákazníkům v uplynulém roce si přivezla společnost 1C Pro.

Cenu za největší počet prodaných licencí produktů HSMWorks a Autodesk Inventor HSM si z Berlína přivezla společnost 1C Pro. Foto: 1C Pro
Cenu za nejvíce prodaných licencí produktů HSMWorks a Autodesk Inventor HSM si z Berlína přivezla společnost 1C Pro. Foto: 1C Pro

Tato firma je od roku 2009 dodavatelem HSMWorksu v České republice, na Slovensku a v dalších zemích střední a východní Evropy. V roce 2013, kdy došlo k akvizici HSMWorksu Autodeskem, začala společnost 1C Pro dodávat mimo HMWorks i Autodesk Inventor HSM – HSMWorks integrovaný do Autodesk Inventoru.

Komentáře