Je spousta dobrých důvodů pro to, abyste používali právě ten CAD systém, který je zrovna nyní nainstalován na vašem počítači. Vždy se však najdou i důvody k tomu, abyste se porozhlédli, zda by vašim potřebám lépe nevyhověl software jiné značky.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Globální výrobní podniky volí Autodesk

Řešení pro digitální prototypování od společnosti Autodesk je preferováno před konkurencí

PRAHA, 16. dubna 2012 – Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, oznámila, že řada globálních výrobních společností přechází od konkurenčních produktů na software pro digitální prototypování společnosti Autodesk obsažený v sadách aplikací Product Design Suite a Factory Design Suite.

Zákazníci společnosti Autodesk, kteří volí nové či upgradované aplikace, pocházejí z nejrůznějších odvětví, od strojírenství přes dopravní průmysl až po potravinářství, a ze všech globálních regionů. Například ŠKODA ELECTRIC, přední dodavatel trakčních elektrických pohonů, trolejbusů a trakčních motorů, využívá postupů digitálního prototypování v řešení Autodesk Inventor ke zkrácení dodacích lhůt a k celkovému zefektivnění návrhových procesů (více v této tiskové zprávě).

„Na řešení Autodesk Inventor oceňujeme kvalitní implementaci a podporu. Oproti předchozímu systému CATIA pak lepší funkčnost a celkově nižší provozní náklady. Nesmíme opomenout také značnou popularitu na školách v České republice,“ řekl Martin Vlček, vedoucí technického úseku, divize Trakční motory, ŠKODA ELECTRIC a.s.

K dalším výrobním podniků, které přešly na Autodesk od konkurenčních softwarů, patří:

  • microPEP, americká firma specializující se na přesné vstřikování plastů a vkládání mikroskopických plastových částí pro medicínské účely, energetiku a automobilové odvětví, zvolila sadu aplikací Autodesk Product Design Suite jako svou jedinou softwarovou platformu pro navrhování a konstrukci před softwarem SolidWorks.
  • TOYO BODY, japonský automobilový subdodavatel komponent pro nákladní automobily, dal přednost sadě Autodesk Product Design Suite, kterou využívá v oblasti navrhování, prodeje a dalších činností, před softwarem Edraw.
  • Janome Sewing Machine, japonský výrobce šicích strojů proslulý po celém světě jednoduchostí použití svých produktů a vysokou kvalitou stehů se rozhodl namísto softwaru Edraw využívat k navrhování svých výrobků sadu aplikací Autodesk Product Design Suite.

„Po celém světě Autodesk pokračuje v rozšiřování své základny výrobních zákazníků, kteří získávají výhody díky konceptu digitálního prototypování,“ řekl Robert “Buzz” Kross, senior viceprezident divize Design, Lifecycle and Simulation ve společnosti Autodesk. “Volbou prověřeného, cenově efektivního a snadno integrovatelného řešení Autodesk mohou výrobní podniky zvyšovat svou produktivitu a ziskovost, redukovat náklady a zvyšovat spokojenost svých zákazníků nabídkou lepších produktů.“

Zákazníci společnosti Autodesk aplikují řešení pro digitální prototypování prostřednictvím aplikačních sad Autodesk Product Design Suite a Autodesk Factory Design Suite a nástrojů pro správu dat a simulaci v rámci svých návrhových postupů, včetně produktového navrhování, návrhu optimalizace, konstrukčních procesů, marketingu a prodeje. Nástroje Autodesk pro navrhování, vizualizaci a simulaci poskytují těmto zákazníkům výkon a flexibilitu, kterou potřebují k řešení svých klíčových obchodních výzev.

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.

Komentáře