Ve dnech 12. a 13. listopadu se koná evropské 3DExperinece Forum 2015 – letos s podtitulem „Podnikání ve věku zkušeností: zákaznicky orientovaná ekonomika“.

Jak mohou společnosti realizovat své obchodní modely z ekonomického pohledu? Jak se dále rozvíjet, obchodovat, pracovat a komunikovat se zákazníky? O tom bude letošní 3DExperince Forum 2015 v německém Lipsku.

Praktické zkušenosti s využitím platformy 3D Experience přednesou Eduard Sailer, generální ředitel společnosti Miele & Cie, Sascha Lobo, novinář a strategický konzultant, Jivka Ovtcharova, profesorka z Karlsruher Institut für Technologie, Gregory Blatt, generální ředitel firmy Solar Impulse, Thomas Böck, technický ředitel společnosti CLAAS a mnoho dalších.

Hlavním řečníkem bude německý novinář a strategický konzultant Sascha Lobo. Foto: NSANews.de
Hlavním řečníkem bude německý novinář a strategický konzultant Sascha Lobo. Foto: NSANews.de

Souběžně z konferencí budou v předsálí vystavovat partneři společnosti Dassault Systèmes. Chcete-li navázat spolupráci nebo se dozvědět zajímavé informace o praktickém využití platformy 3D Experience, přihlaste se na konferenci. Akce se koná v německém zázemí firmy Porsche v Lipsku. Program naleznete na stránkách 3DExperince Forum Eurocentral.

Komentáře