Výrobce a dodavatel kolaborativních robotů představí naživo nové roboty, které globálně uvedl na veletrhu Automatica v Mnichově. Expozice firmy bude možné navštívit v pavilonu G2 na stánku číslo 20.

O možnostech kolaborativních robotů UR3e, UR5e a UR10 se mohou přesvědčit návštěvníci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně, který proběhne v prvním říjnovém týdnu. Řada cobotů e-Series je zkonstruována pro vysoce přesné aplikace s vysokou citlivostí a využitím zabudovaného F/T senzoru. Konstruktéři současně kladli velký důraz na bezpečnost a spolehlivost s ohledem na spolupráci robotů s lidmi. Firma slibuje rychlou návratnost investice a ujišťuje zákazníky dlouhodobou životností a spolehlivostí.

Zajímavou součástí expozice pod dohledem robotů bude i prezentace partnerského ekosystému Universal Robots+, který představuje způsob, jak maximalizovat návratnost investice do robota s využitím širokého spektra koncových nástrojů, doplňků a softwarových aplikací. V rámci expozice tak bude možné seznámit se s produkty firmy OnRobot, dodavatele uchopovačů pro kolaborativní roboty, které díky letošní fúzi rozšířil své portfolio o produkty OptoForce nad Perception Robotics. Další přidanou hodnotou automatizace na stánku budou demonstrovat firmy Amtech a DreamLand PLC, distributoři produktů Universal Robotics na českém trhu. Roboty společnosti Universal Robotics uvidíte rovněž na stánku partnerské společnosti Exactex. Podle slov obchodního ředitele Pavla Bezuckého se letošní expozice zaměří na podniky, které hledají rychlý a jednoduše proveditelný způsob automatizace svých provozů.

Komentáře