Vážení čtenáři, vítáme vás na webu Konstrukter.cz v jeho nové podobě, která kromě pohodlnějšího používání na mobilních zařízeních přinese také větší porci zajímavých redakčních článků.

Po obsahové stránce dosud hrál Konstrukter.cz tzv. druhé housle vedle tištěného časopisu Konstruktér. Nyní však web přebírá kormidlo a stává se naším primárním médiem určeným pro každého, kdo se zabývá nebo baví konstruováním, prototypováním a vynalézáním. Můžete se těšit na originální články věnované CAD/CAM softwaru, simulacím, 3D tisku a dalším tématům souvisejícím s vývojem výrobků s pomocí moderních digitálních technologií.

Konstrukter.cz je součástí rodiny strojírenských médií, do níž patří také největší český strojírenský web Strojirenstvi.cz. Naše úsilí jsme v uplynulých dvou letech soustředili především na Portál profesionálů Strojirenstvi.cz, který vloni v listopadu poprvé překonal 100 tisíc návštěv za kalendářní měsíc. Ačkoliv budeme tuto oborovou platformu intenzivně rozšiřovat i nadále, přišla konečně řada na inovaci ostatních online projektů z našeho vydavatelství. V návaznosti na modernizovaný Konstrukter.cz zanedlouho představíme také novou podobu webu 3D-tisk.cz.

Jelikož jsme si vždy zakládali na čtivém a praktickém obsahu našich časopisů, hodláme se stejným přístupem připravovat také obsah našich oborových webů. Můžete se tak těšit na větší množství originálních redakčních článků, tipů a návodů.

Pokud máte k nové podobě našeho webu jakoukoliv praktickou připomínku, ozvěte se nám na email vydavatelstvi@novamedia.cz.

Komentáře