Uvedení Océ TDS750 přináší CAD zákazníkům optimální velkoformátovou tiskárnu.

Venlo, Nizozemí, leden 2011 – Společnost Océ, přední mezinárodní světový poskytovatel systémů pro profesionální správu a tisk dokumentů, oznámila uvedení velkoformátového tiskového systému Océ TDS750. Nová tiskárna Océ TDS750 nabízí architektům a inženýrům rychlé, snadné a spolehlivé řešení pro jejich velkoformátový tisk, kopírování a skenovací potřeby. Založena na výherci několika cen Océ TDS700, Océ TDS750 poskytuje spolehlivé, ekologicky-přátelské řešení tisku do prostředí oddělení nebo centrálních tiskových místností.

Rychlá a produktivní velkoformátová tiskárna

Inženýrské oddělení může snadno splnit své náročné termíny s konzistentní rychlostí tisku 9 D výtisků za minutu a s nulovou zahřívací dobou tiskárny Océ TDS750. Naplněný systém o 6 rolích médií s kapacitou až 1200 m pro dlouhodobý nepřerušovaný tisk, ji předurčuje pro produktivní centrální tiskové místnosti. S funkcí bezpečné správy tiskových úloh mohou zákazníci upřednostňovat naléhavé úlohy a rychle dokončit projekty.
Snadná a intuitivní

Océ TDS750 byla navržena s ohledem na uživatele a využití stroje je ve všech aspektech jednoduché a intuitivní, od zavádění médií po definování nastavení skeneru. Uživatelé stráví u Océ TDS750 méně času při řešení problémů a definování nastavení, díky funkci zeleného tlačítka. Zachytí barevné poznámky nebo zefektivní spolupráci na projektech díky pokročilé technologii skenování. Výsledkem je rychlejší zpracování zakázek, menší odpad materiálu a produktivnější zaměstnanci.

Tato nová výjimečná velkoformátová tiskárna využívá radiační fixační technologii zapékání, je vždy připravena k tisku s nízkými emisemi hluku, tepla a ozónu, jakož i nízkou spotřebou energie. Uživatelé si oblíbili aspekty této unikátní technologie a flexibilitu umístění pro tisk v odděleních bez rušení zaměstnanců.
Spolehlivá kvalita výstupu a výkonnost

Océ TDS750 600×1200 dpi pico tisk nabízí výjimečnou kvalitu výstupu – ostré jemné detaily a hladké odstíny šedé v renderovaných, 3D výkresech a náročné grafice. Uživatelé mají klid, neboť detaily dokumentu jsou zachyceny přesně tak, jak mají, bez ztráty informace.

Založena na ověřeném sytému Océ TDS700 s tisíci spokojenými zákazníky po celém světě, vám velkoformátová tiskárna Océ TDS750 zajistí spolehlivý, vysoce výkonný tisk pro nadcházející roky. S omezeným přístupem ke kontroleru, bezpečným uložením dat a zabezpečením systému, Océ TDS750 také poskytuje bezpečné a produktivní tiskové prostředí.

„Po celá léta zákazníci oceňují kvalitu, spolehlivost a podporu poskytovanou u Océ velkoformátových tiskáren,“ řekl Erik van Eldik, viceprezident Business Group Technical Document Systems v Océ. „Známe pracovní postupy našich zákazníků a rádi rozvíjíme naši základní černobílou technologii ke splnění věčně se měnících potřeb trhu technické dokumentace. Océ TDS750 je vynikající velkoformátový systém, vycházející z vlastností, které zákazníci oceňují u Océ TDS700, pro další zlepšování velkoformátových pracovních postupů při zachování flexibility růstu podle jejich měnících se potřeb. “
Dostupnost a další informace

Océ TDS750 bude k dispozici počátkem roku 2011. Pro více informací o Océ TDS750 navštivte www.oce.com nebo www.oce.cz.

Komentáře