Profesionální 3D tiskárny Fortus 380mc, respektive Fortus 450mc, lze do 25. 11. objednat se slevou až třicet tisíc eur. Prvních sedm kupujících navíc získá zdarma stolní 3D tiskárnu MakerBot Replicator páté generace.

3D tiskárny Fortus 380mc a Fortus 450mc jsou určeny pro výrobu profesionálních prototypů. Foto: MCAE Systems
3D tiskárny Fortus 380mc a Fortus 450mc jsou určeny pro výrobu profesionálních prototypů. Foto: MCAE Systems

Technologie FDM je v současnosti tou nejpoužívanější a nejrozšířenější metodou 3D tisku. Pouze v tiskárnách značky Stratasys však najdete tu originální, patentovanou a nejvíce vyspělou. Ačkoliv i tiskárny jiných výrobců již nabízejí velmi slušné výsledky, FDM od Stratasysu je stále etalonem kvality 3D tisku a pokud hovoříme o skutečně profesionální výrobě prototypů, jež vyžadují perfektní tvarové i povrchové vlastnosti a neobejdou se bez rozpustných podpor, Stratasys je stále v rámci technologie FDM nepřekonatelný.

aktuální akci, která platí do 25. listopadu 2016, lze zakoupit Fortus 380mc za 60 900 eur a Fortus 450mc za 131 000 eur. Nejedná se o samotné tiskárny, ale v obou případech je součástí nabídky kompletní řešení, včetně tiskového materiálu, pracího zařízení, dopravy, instalace a profesionálního zaškolení.

Kromě velmi významné slevy, jež u Fortusu 450mc v přepočtu přesahuje osm set tisíc korun bez DPH, navíc prvních sedm zákazníků získá zcela zdarma také šikovnou stolní 3D tiskárnu MakerBot Replicator páté generace, která najde užití při přípravě raných verzí výrobních prototypů.

Podrobné informace o této akci najdete na webu www.mcae.cz/stratasys, nebo přímo na e-mailu obchod@mcae.cz.

Komentáře