Společnost MCAE Systems ve spolupráci s firmou GOM pořádá odborný seminář zaměřený na 3D metrologii, kterou využijete pro kontrolu kvality nebo reverzní inženýrství v procesech spojených s výrobou odlitků.

Na prezentaci se dozvíte, jak se 3D optické systémy využívají při měření odlitků a ve slévárenských výrobních procesech. Ty podporují a urychlují všechny fáze lití do písku i tlakového či přesného lití – od výroby forem a modelů, přes formovnu a výrobu jader až po prvotní kontrolu a optimalizaci CNC obrábění.

MCAE Sytems ve spolupráci s firmou GOM předvede moderní metody 3D metrologie, kterou lze efektivně využít ve slévárenství. Foto: MCAE Systems

Know-how a mnoholeté zkušenosti předají zástupci firem Alucast, Slévárna Heunisch a Škoda Auto. Zajímavé informace a případové studie přednesou odborníci ze společnosti MCAE Systems. Seminář je součástí mezinárodní série workshopů probíhající ve 42 různých lokalitách od Asie až po Ameriku od ledna do dubna 2018.

Bezplatný seminář se koná 21. března 2018 od 10 hodin. Předpokládaný čas ukončení je po 15. hodině, kdy bude příležitost ke konzultacím. Podrobné informace o semináři včetně programu jsou dostupné on-line.

Komentáře