Konference 3D FÓRUM je určena pro všechny uživatele 3D tiskáren, kteří chtějí zdokonalit svoje schopnosti konstruování výrobků a přípravy dat pro 3D tisk.

Chcete-li mít z technologií 3D tisku maximální užitek, musíte začít výrobky navrhovat jinak, než jste zvyklí při nasazení tradičních výrobních postupů. Konference, kterou pořádá naše vydavatelství. 3D Fórum je určeno pro všechny konstruktéry a uživatele 3D tiskáren, kteří chtějí, aby jejich výrobky v maximální možné míře využívaly výhod aditivních technologií. Vaše výrobky mohou být lehčí, pevnější a celkově efektivnější, pokud si osvojíte správné konstrukční metody a naučíte se naplno ovládat funkce, které vám nabízejí nejmodernější CAD systémy.

Co bude na konferenci prezentováno?

  • Inovace v CAD systémech a 3D softwaru pro konstruování a přípravu dat pro 3D tisk (Autodesk Inventor, SolidWorks, GrabCAD…).
  • Nástroje pro automatizaci konstruování, simulace a optimalizace dílů určených pro aditivní výrobu (Netfabb, DXpert, Hyperworks…).
  • Nejlepší know-how a osvědčené postupy z praxe (mj. první české zkušenosti se 3D tiskem HP Multi Jet Fusion).
  • Zajímavé projekty vytvořené díky využití moderního softwaru a aditivních technologií.

Na této konferenci máte možnost seznámit se s cenným know-how, které vaše konstruktérské schopnosti posune na novou úroveň. Od samotného konstruování přes topologické i pevnostní optimalizace až po automatizaci konstruování a softwarovou kontrolu kvality aditivní výroby… vašimi průvodci budou zástupci společností, které na český trh dodávají špičkový software i hardware pro konstruování, prototypování i výrobu koncových dílů 3D tiskem. Těšit se můžete mj. na prezentace společností Autodesk, HP, MCAE Systems, CAD Studio, 3Dees, SolidVision, SLM Solutions, Advanced Engineering a dalších.

Celodenní konference se uskuteční 25. dubna 2018 na brněnském výstavišti od 9 do 17 hodin, v sálu E2 v kongresovém pavilonu E. Pro účastníky je zajištěno celodenní občerstvení včetně oběda. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou dostupné on-line.

REGISTRUJTE SE ZDE

Komentáře