Polyga nabízí multifunkční 3D skener HDI Carbon

Pro reverzní inženýrství nebo kontrolu rozměrů uvedla na trh společnost Polyga nový 3D skener, který se dokáže adaptovat na rozdílné podmínky skenování, přičemž je stále odlehčený a přenosný.

Základem skeneru je lisovaná kostra z uhlíkového vlákna, díky níž je hmotnost celého systému jen 1,9 kg. Zařízení má různá zorná pole a dokáže skenovat objekty rozdílných vlastností. Systém nabízí dvě kamery s rozlišením 2 Mpx, které jsou přimontované k rámu, a uhlopříčku zorného pole lze nastavit od 225 do 600 mm. Komplexní zařízení tak vytváří v průměru přes čtyři milióny polygonů na skenovaný objekt s přesností 50 mikronů u zorného úhlu 225 mm.

Polyga nabízí multifunkční, odlehčený a přenosný 3D skener HDI Carbon. Foto: Polyga

Skener využívá LED projektor pro delší životnost a optimálním chlazení zabraňuje přehřívání, zejména v letním období. Pro přepravu uživatel využije cestovní kufřík odolný nárazu, prachu a je vodotěsný. Do kufříku se vejdou všechny komponenty. Pro zpracování dat je dostupný FlexScan 3D s možnostmi nástrojů pro zpracování naskenovaných dat a jejich porovnání s CAD modelem.

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *