Selektivní laserové spékání práškových materiálů se již v praxi několikrát ověřila rychlostí a dodáním funkčních prototypů. Tato technologie je výhodná zejména v ověřování požadovaných vlastností a usnadňuje optimalizaci modelů, které se budou pravděpodobně s odstupem času vyrábět vstřikováním plastů do lisovacích forem. Pokud vás zajímá problematika 3D tisku práškových materiálů a to, jak může pomoci při ověřování funkčních vlastností vývoje výrobků, pak by vám neměl uniknout zajímavý on-line seminář.

Společnost 3D Systems ve spolupráci s firmou Finnovation Product Development pořádá on-line seminář zaměřený na praktickou stránku aditivní technologie Selective Laser Sintering včetně praktických ukázek. Během semináře se dozvíte zajímavé informace o používaných materiálech, správě 3D tiskáren a uvidíte inspirující podněty k tomu, jak zvýšit produktivitu a výrobu.

On-line seminář se koná ve čtvrtek 22. února 2018 od 17 hodin středoevropského času. Předpokládaná délka prezentace je 45 minut. Přihlásit se můžete prostřednictvím elektronického formuláře.

Komentáře