Konstruktér 4/2016 vznikal v hektické atmosféře, vyburcované finalizací téměř čtyřsetstránkové učebnice k systému SolidWorks, kterou v naší redakci právě dokončujeme. Přesto se nám podařilo poskládat tematicky pestré vydání, které tentokrát ocení zejména zájemci o technologie 3D tisku.

Přinášíme vám velkou reportáž z německého veletrhu Formnext, který patří k největším světovým událostem ve světě aditivní výroby. Po pečlivém několikadenním testování jsme zpracovali podrobné recenze dlouho očekávaných stolních 3D tiskáren MakerBot Replicator+ a Formlabs Form 2. A díky tomu, že se náš redaktor Marek Pagáč stal profesionálním uživatelem 3D tiskárny kovových dílů od Renishaw, nabízíme vám také první díl ze seriálu článků, ve kterých odhalíme, jak 3D tisk kovů doopravdy funguje.

Aktuální vydání Konstruktéra nabídne také řadu článků o nejnovějších softwarových aplikacích – například o praktických a dostupných doplňcích pro Autodesk Inventor, nebo o novém nástroji pro konstrukční simulace Simcenter. Pro odlehčení k závěru roku jsme připravili ještě oku lahodící devítistránkovou přílohu Digitální sochařství, ve které se dozvíte, jak slouží strojírenské digitální technologie modernímu sochaři.

Celý časopis Konstruktér si můžete v náhledech prolistovat v následujícím bloku. Pokud máte zájem o předplatné za pouhých 390 Kč na rok, sjednejte si ho zde.

 

1 Comment

  1. Pingback: 2textbooks

Komentáře