Tradiční Zákaznické dny zlínské firmy Tajmac-ZPS, ze kterých se postupem času vyvinul malý strojírenský veletrh, zpestří po loňském úspěchu závodní speciály.

Zajímá-li vás výroba a montáž vertikálních, horizontálních i víceúčelových obráběcích strojů a dlouhotočných nebo vícevřetenových soustružnických automatů, navštivte ve dnech 21. a 22. dubna 2016 firemní areál společnosti Tajmac-ZPS.

Představeno bude inovované obráběcí centrum H 1000 a živé ukázky obrábění. Nejnovější technologická zařízení doplní organizovaná prohlídka firmy, včetně slévárny. Stejně jako v loňském roce budete mít příležitost shlédnout závodní Škodu Fabia R5 z týmu Tlusťák Racing a Audi RS 5 DTM ze závodního oddělení Audi AG – Audi Sport.

Na Zákaznických dnech společnosti Tajmac-ZPS byla k vidění ojedinělá technologie FSW na obráběcím stroji V-WMC 2080 STIRtec. Foto: Marek Pagáč
Na Zákaznických dnech v roce 2015 byla k vidění ojedinělá technologie FSW na obráběcím stroji V-WMC 2080 STIRtec. Foto: Marek Pagáč

Program je shodný po oba dny:

  • 9.30–10.00 … prezence,
  • 10.00–10.15 … úvodní slovo,
  • 10.15–16.00 … volná prohlídka strojů, obchodní jednání, setkání s obchodními řediteli.

Vstup na akci je bezplatný, občerstvení bude po celou dobu konání zajištěno. Podrobné informace s pozvánkou naleznete na webu akce. Elektronickou návratku vyplňte na stránce Tajmac-ZPS.cz.

Komentáře