Automatizace a robotika v následujících letech zásadně ovlivní podobu fungování našeho světa. Proto jsme se rozhodli věnovat jim zcela nový titul, jenž vychází v úzké návaznosti na naše existující technická a průmyslová média.

Průmysl 4.0, druhý věk strojů, internet věcí, chytré algoritmy a robotizace mnoha lidských činností, to vše jsou a budou témata, kterým se v novém titulu Automatika chceme věnovat. Aktuální vydání je přitom spíše nulté, než první. Slovy našeho vydavatele – stojíme už v tomto oboru pevně na nohou, ale zároveň se teprve rozhlížíme. Neobejdeme se přitom bez spolupráce a pomoci od odborníků, kteří automatizaci rozumí. V souvislosti se vznikem našeho nového magazínu proto směřujeme také výzvu ke čtenářům, kteří si myslí, že by je spolupráce s námi v této oblasti mohla zajímat.

billboard
AUTOMATIKA na veletrhu AMPER 2016

Automatika, aneb „Trendy v automatizaci a průmyslové robotice“, jsou spolu s naším strojírenským magazínem Konstruktér jediné české technické tituly, které umožňují zobrazovat přímo nad svými stránkami prostorové modely popisovaných produktů (v tomto případě zejména robotů) v rozšířené realitě.

Pokud vás tato horká novinka zaujala, navštivte určitě web www.automatika.cz, kde se o ní dozvíte vše podstatné a kde si zároveň můžete objednat bezplatné zaslání jejího prvního vydání nebo stáhnout její elektronickou verzi.

Rádi vás přivítáme také na našem stánku na veletrhu Amper v pavilonu V, kde budeme prezentovat naši novou publikaci s pomocí průmyslového robota UR3, který zároveň návštěvníkům sám na sobě ukáže, jak funguje rozšířená realita.

Publikaci Automatika nyní obdrží zdarma také všichni odběratelé časopisu Konstruktér. Jeho první letošní vydání zamíří k předplatitelům na konci března.

augo-vr
Rozšířená realita Augo nad časopisem Konstruktér a nad magazínem Automatika

Komentáře