Populární řadu fréz T4-12 se zuby ve šroubovici rozšířil švédský výrobce řezných nástrojů a pět nových nástrojů pro ekonomické a všestranné hrubovací a polodokončovací operace.

Sortiment řady se rozšířil o tři metrické a dva palcové rozměry. Seco tak vychází vstříc uživatelům, kteří používají nástroje s dlouhým dosahem a obvodově osázenými břitovými destičkami na trhu. Dostupné jsou průměry od 40 mm do 100 mm.

Nové frézy s dlouhým dosahem a upínacím rozhraním HSK-A100, navržené specificky pro výrobce z oblasti leteckého průmyslu, optimalizují operace bočního frézování. Frézy umožňují díky vyměnitelným čelním částem snadno aplikovat zakázková řešení a disponují také v případě poškození první řady lůžek možností nahrazení pouhé čelní části bez nutnosti výměny celého systému.

Populární řada fréz T4-12 se zuby ve šroubovici jsou dostupné v rozměrech 40 mm až 100 mm. Foto: Seco Tools

Frézy vynikají při operacích v přilnavých materiálech, jako jsou korozivzdorné oceli a žáruvzdorné slitiny. Vysoce pozitivní geometrie břitových destiček, optimalizovaná pro lehký řez, zvyšuje životnost nástroje, zatímco obvodově osazené vícebřité destičky umožňují efektivní odvod třísek a dodávají nástroji stabilitu. Další informace o kompletní řadě fréz T4-12 se zuby ve šroubovici s dlouhým dosahem a obvodově osazenými břitovými destičkami jsou dostupné on-line.

Komentáře