Pneumatické silové svěráky Schunk Tandem KSP plus mohou být spojeny s upínacím systémem nulového bodu Schunk Vero-S pomocí standardní základové desky.

Manuálně ovládané základové desky Schunk ABP-h plus mohou být napájeny stlačeným vzduchem ze spodu nebo z boku. Integrovaný ventil pro udržení tlaku zajišťuje bezpečné upnutí obrobku v případě přerušení dodávky stlačeného vzduchu. Díky tomu mohou být upínací bloky použité na všech víceosých obráběcích strojích. Aktuální tlak se zobrazí na integrovaném manometru.

Pomocí standardizovaných základových desek Schunk ABP-h plus je možné zkombinovat upínací svěráky Schunk Tandem KSP plus s upínacím systémem nulového bodu Schunk Vero-S. Obrázek: Schunk

Základová deska Schunk ABP-h plus je k dostupná ve dvou velikostech. Tandem KSP plus 100 a 160 a stejně tak jedna pro Tandem KSP plus 250, s připravenými pozicemi pro jeden, dva nebo v případ menších velikostí i pro tři upínací svěráky. Pro maximální flexibilit mohou být upínače na základové desce v případě potřeby otočeny o 90 stupňů. Středění svěráků zajišťují lícované šrouby pro KSP plus.

Zdroj: Schunk

Komentáře