Společnost MCAE Systems pořádá o víkendu akci 381 tváří, v rámci které budou naskenovány a použity tváře dobrovolníků při tvorbě uměleckého díla 3D cube. Akce se koná v nákupním a zábavním centru Olympia Brno v rámci projektu I love 3D.

Interaktivní výstava plná zážitků ze světa 3D technologií se koná ve dnech 13. až 28. února 2016. Těšit se můžete na ukázky tisku, skenování, herní zónu, magickou a holografickou místnost – to vše ve 3D.

Během víkendu 13. a 14. února 2016 budou mít návštěvníci jedinečnou příležitost stát se součástí unikátního uměleckého díla 3D cube. Digitální sochař Adam Krhánek ze společnosti MCAE Systems (známý pomníkem brněnských hasičů, který je trvale umístěn v rekonstruované budově obchodního centra Letmo naproti hlavního vlakového nádraží v Brně) bude skenovat hlavy zájemců z řad kolemjdoucích 3D skenerem Scanify. Poté všech 381 skenů přetvoří do uměleckého díla, které bude vystaveno v obchodním centru Olympia Brno.

Skener Scanify využijí zejména fanoušci 3D tisku. Foto: Fuel3D Technologies Limited
Pro rychlé 3D skenování tváří je vhodný skener Scanify. Foto: Fuel3D Technologies Limited

Společnost MCAE Systems přichystala tuto akci jako příležitost přiblížit širší veřejnosti možnosti a praktické využití 3D technologií, se kterými má již více než 20 let zkušenosti.

Komentáře