Vydavatelství časopisů Konstruktér, FOTO a webů Caxmix.cz, Průmysl.cz nebo 3D-tisk.cz najdete na brněnském výstavišti v Pavilonu P na stánku č. 80.

Každý, kdo si na veletrhu sjedná předplatné časopisu Konstruktér, dostane zdarma jako dárek praktické tričko.
Každý, kdo si na veletrhu sjedná předplatné časopisu Konstruktér, dostane zdarma jako dárek tričko, praktické zejména pro skutečné konstruktéry, které si v něm pak už nikdo nesplete s jinou profesí.

Naše účast na letošním veletrhu je o něco aktivnější, než v letech minulých. Jsme totiž hlavním mediálním partnerem významného bodu doprovodného programu veletrhu, kterým je dvoudenní konference 3D Print Days o technologiích 3D tisku, pořádaná ve dnech 8. a 9. října. V obou těchto dnech na konferenci vystoupí s úvodní přednáškou šéfredaktor časopisu Konstruktér Jan Homola.

Na našem stánku č. 80 v pavilonu P se pak můžete obohatit o naše časopisy nabízené s veletržní slevou. Pokud se rozhodnete pro předplacení časopisu Konstruktér (nebo prodloužení stávajícího předplatného), získáte od nás přímo na veletrhu jako dárek unikátní tričko „Já jsem tady KONSTRUKTÉR“ (bude se hodit zejména skutečným konstruktérům, které si tak už v práci nikdo s nikým nesplete!).

Těšíme se na viděnou.

Komentáře