Zářijové vydání časopisu Konstruktér, doplněné specializovanou přílohou o trendech v technologiích pro automobilový průmysl, nabídne 92 stran zajímavého čtení.

Redakce časopisu Konstruktér v letních měsících nezahálela. Dovolené jsme odložili k podzimu a namísto relaxace ve stínu palem jsme usilovně pracovali na našem magazínu a řadě doprovodných aktivit. Nyní vám tedy předkládáme magazín Konstruktér v rozšířeném rozsahu a navíc se samostatnou přílohou „Trendy v technologiích pro automobilový průmysl 2014“.

Větší rozsah časopisu nám umožnil zaměřit se na témata, kterým jsme se dosud příliš nevěnovali. Ačkoliv tedy nadále těžiště naší působnosti spadá do oblastí počítačové podpory vývoje výrobků, nepomíjíme už ani nástroje, jež přicházejí ke slovu ve chvílích, kdy se digitální prototyp stává reálným výrobkem.

Prototypování se týká také celodenní konference, kterou pořádáme již 30. září jako významnou součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Zájem o ni předčil naše očekávání – už dva týdny před konáním této události jsme museli zdvojnásobit kapacitu sálu proti původně plánovaným záměrům. Tuto konferenci, jež nese název „3D tisk – trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti“, pak doprovodí po celou dobu veletrhu výstava 3D technologií, jež na ploše pavilonu A1 brněnského výstaviště zabere více než tisíc metrů čtverečních.

Budeme rádi, když nás přijdete navštívit.

Prolistujte si aktuální vydání časopisu:

(OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ ZA 340 Kč)

Komentáře