Společnost Miralupa vydala novou architektonickou aplikaci InViz, která převádí 2D výkresy do dynamické 3D prezentace. K prezentaci stačí výkres a dotykové zařízení.

InViz je určena pro architekty a projektanty, kteří prostřednictvím dotykových zařízení mohou převádět a prezentovat výkresovou dokumentaci do 3D pohledu. InViz byla cíleně vyvinuta pro prezentaci projektů budov potenciálním zájemcům, kteří chtějí stavět nebo kupovat dům. Aplikace umožňuje prohlížet objekty, provádět změny (např. odstranit střechu, okno nebo vybrat jiný typ podlahy) přímo v aplikaci a shromažďuje cenné informace.

InViz převádí výkresovou dokumentaci do 3D pohledu. Prostorvý pohled lze sledovat prostřednictvím dotykových zařízení. Foto: Miralupa
InViz převádí výkresovou dokumentaci do 3D pohledu. Prostorový pohled lze sledovat prostřednictvím dotykových zařízení. Foto: Miralupa

Všechna data zahrnující počet zobrazení plánů, čas prohlížení, včetně monitorování nejsledovanější části projektu, jsou analyticky zpracována a archivována. S použitím aplikace lze pravděpodobně očekávat zvýšení prodeje obytných a komerčních projektů. InViz je ke stažení v internetovém obchodě App Store a plánuje se prodej v Google Play. Princip prezentace můžete vidět na reklamním videu Miralupy.

Komentáře