Ve dnech 24. a 25. května 2017 se v Praze-Holešovicích uskuteční festival s konferencí Czech VR Fest, jejichž společným tématem budou virtuální a rozšířená realita.

V rámci odborné části se bude konat konference pro manažery a inovátory. Široká veřejnost má příležitost zavítat na výstavu, na níž budou moci vlastními smysly vyzkoušet veškerá řešení související s virtuální a rozšířenou realitou. Obě technologie budou představeny jako nástroje budoucnosti, které již výrazně ovlivňují přítomnost a velmi často jsou spojovány s pojmy Průmysl 4.0 a Internetem věcí.

Festival vzbudil podle počtu přihlášených účastníků velký zájem. V předprodeji se registrovalo 5 tisíc zájemců z řad odborné i laické veřejnosti. Na Czech VR Fest se představí zástupci firem zabývající se vývojem a prodejem obou technologií a odborníci z celého světa. Pořadatelé lákají návštěvníky na řečníky, kteří jsou ve světě uznávanými osobnostmi v oboru. Na festival vystoupí Veronika McGregorová z NASA, Masaru Ohnogi z šanghajské společnosti Gumi a největší autorita americké komunity virtuální a rozšířené reality Ryan Bella. Ten je zakladatelem VR Scoutu a řešitelem projektu pro prezidenta Baracka Obamu. Na festival zavítají zástupci Microsoftu, Škody Auto a zástupci dalších významných společností. Účast potvrdilo přes 50 odborníků a investorů.

Na konferenci a festivalu Czech VR Fest vystoupí uznávaní odborníci. Foto: CzechVRFest.com
Na konferenci a festivalu Czech VR Fest vystoupí uznávaní odborníci. Foto: CzechVRFest.com

Podrobný program festivalu a výstavy, seznam řečníků a místo konání najdete na stránce CzechVRFest.com. Vstupenky a festivalové pasy (vstup na výstavu, konferenci, workshopy, networking, VIP party) získáte po vyplnění registračního formuláře.

Komentáře