Konference SolidWorks World patří mezi největší setkání uživatelů CAD systémů na světě a svým pojetím jde o fenomenální show, která může být pro jedince zážitkem na dlouhá léta. Jestli umíte dobře anglicky, ovládáte videokameru a publikování blogů, máte šanci ohřát se v lednovém San Antoniu.

Konference, jako je tato, umějí pořádat snad jenom Američané – kdo to nezažil, nepochopí, kdo viděl alespoň předávání Oscarů, bude matně tušit. Organizátoři SolidWorks Worldu si dávají záležet na tom, aby krom odborných přednášek, kterých jsou desítky, účastníkům vždy nabídli také něco extra. Velký důraz je dbán na výběr „hvězdného“ řečníka – například vloni jím byl sám James Cameron, režisér filmových hitů Titanic nebo Avatar a průkopník nových postupů a technologií.

Autoři SolidWorks Blogu připravili pro všechny zájemce korespondenční soutěž, jejíž vítěz získá zpáteční letenku na místo konání do San Antonia (USA) a třídenní pobyt v prvotřídním hotelu (Hilton, Marriott nebo Grand Hyatt) od 23. do 26. ledna 2011. Především však po příletu vyfasuje videokameru, počítač a přístupovou kartu do novinářského centra a jeho úkolem bude po celou dobu konference na internetu referovat o jejím průběhu prostřednictvím Youtube, Twitteru, Facebooku a zápisků do blogu. Pokud vyhraje Čech, setká se na místě i se zástupcem naší redakce :-)

Ačkoliv je pochopitelnou podmínkou perfektní angličtina, je možné, že toto kritérium splňujete a pak vám už nic nebrání v účasti (ze soutěže jsou vyjmuty pouze osoby s pracovním vztahem k SolidWorksu a občané Číny, Brazílie nebo Quebecu).

Pokud chcete zkusit štěstí, navštivte web SolidWorks Blog, kde najdete vše podstatné. Uzávěrka soutěže je 22. listopadu.

(Zdroj: SolidWorks Blog)

Komentáře