Potřebujete přeložit odborné výrazy ze strojírenství a dalších technických oborů? Už nemusíte hledat PDF ke stažení – využijte praktický anglicko-český a česko-anglický technický slovník on-line na Portálu profesionálů Strojirenstvi.cz.

Interaktivní technický AJ/ČJ překladač, který obsahuje pojmy ze strojírenství, elektrotechniky, CNC, ale také 3D tisku a dalších specializovaných oblastí, jsme vytvořili nejprve sami pro sebe, neboť v redakci nepřetržitě pracujeme s odbornými anglicky psanými texty a bohužel je zvykem, že standardní on-line slovníky neobsahují dostatek potřebných výrazů. Již několik let proto shromažďujeme specifickou terminologii (mnohdy jde o naprosté novotvary, třeba právě aditivní výroba přinesla do strojírenství spoustu nového výraziva).

Prostřednictvím našeho Portálu profesionálů Strojirenstvi.cz jsme nyní náš překladač technické angličtiny zdarma zveřejnili, aby z něj měl užitek každý, kdo potřebuje přeložit odborný strojírenský text. Obsah slovníku nadále průběžně rozšiřujeme a doplňujeme do něj neustále další výrazy. Pokud pracujete ve společnosti, které by pomohlo, že by i její specializované pojmy byly bezplatně zahrnuty do tohoto technického slovníku, kontaktujte nás na emailu vydavatelstvi@novamedia.cz.

Slovníky najdete zde:

Komentáře