Zajímá vás, jak jsou nejmodernější 3D technologie používány například v automobilovém průmyslu nebo při výrobě letadel? Vydavatelství Nová média ve spolupráci s partnery připravilo na MSV 2014 v Brně jedinečnou Galerii 3D technologií, která na ploše o více než 1000 čtverečních metrů v pavilonu A1 brněnského výstaviště představí široké spektrum exponátů, při jejichž výrobě byl uplatněn 3D tisk, 3D skenování a obecně 3D technologie.

Architektonicky skvostný pavilon A1 brněnského výstaviště je v předvečer MSV 2014 plný ruchu při dokončování velké výstavy 3D technologií. Foto: Jan Homola
Architektonicky skvostný pavilon A1 brněnského výstaviště je v předvečer MSV 2014 plný ruchu při dokončování velké výstavy 3D technologií.

Velká konference o 3D tisku

V úterý 30. září na MSV pořádáme celodenní konferenci věnovanou využití 3D tiskáren při vývoji prototypů i ve výrobě finálních produktů. Za účasti přednášejících z nejvýznamnějších světových firem, které se věnují profesionálním aplikacím 3D tisku v průmyslu, budou prezentovány mj. projekt luxusního automobilu nebo cyklistický rám z titanu vyrobené na 3D tiskárnách. Pro mimořádný zájem o tuto událost na straně publika letos zasedne více než 270 registrovaných účastníků. Více informací najdete na webu www.3d-konference.cz.

Výstavu 3D technologií otevírá expozice časopisu Konstruktér, ve které lze ulevit unaveným nohám nad stránkami našeho magazínu.
Výstavu 3D technologií otevírá expozice časopisu Konstruktér, ve které lze zrelaxovat nad stránkami našeho strojírenského magazínu.

Časopis Konstruktér

Exkluzivním mediálním partnerem Galerie 3D technologií a konference o 3D tisku je strojírenský magazín Konstruktér, který při příležitosti MSV 2014 vychází s rozšířeným počtem stran. Expozici časopisu Konstruktér najdete v pavilonu A1 v rámci Galerie 3D technologií. Těšíme se na vaši návštěvu!

Komentáře