Vedoucí dodavatel v automobilovém průmyslu uzavřel dlouholeté partnerství s firmou PTC, zaměřené na podporu procesů a harmonizaci IT v globálním měřítku.

PTC, The Product Develepment Company, dne 27. července 2010 oznámila, že společnost Continental vybrala Windchill, PLM řešení od PTC, jako svůj globalní standard pro vývoj výrobků ve své skupině Automotive.

„PLM je klíčovou komponentou naší IT strategie, která se orientuje na standardizaci a harmonizaci IT platformy v Continental Automotive,” říká Ralf Brucken, CIO v Continetal Automotive Group.“ Jako výsledek našeho hodnocení mezi několika dodavateli PLM, jsme si vybrali Windchill od PTC pro jeho vysokou technologickou výkonnost a hodnotově orientovaný přístup. Oba aspekty jsou rozhodující při budování takového strategického a dlouhodobého partnerství.“

Continental nahradí svůj stávající systém PLM a bude standardizovat své tři automobilové divize: Chassis & Safety, Powertrain a Interior na platformě Windchill od PTC. Integrovaný, webově orientované řešení Windchill bude použito jako celosvětová PLM páteřní platforma pro technické změny, multi-CAD data management, ECAD správu dat, stejně jako pro integraci produktů třetích stran, což umožňuje bezproblémovou integraci procesů a globální spolupráci. Windchill je nakonec bude podporovat více jak 12 000 uživatelů v obou oblastech, v odděleních vývoje i jiných odděleních.

Zdroj: PTC, AV Engineering

Komentáře