Společnost Océ získala ocenění laboratoří BERTL, které ve své zprávě k velkoformátové multifunkční tiskárně Océ ColorWave® 300 udělily této tiskárně 5 hvězdiček a hodnocení „Výjimečné“. Laboratoře BERTL Inc. provádějí nezávislé analýzy digitálních zobrazovacích řešení a zařízení.

– Zpráva multifunkční tiskárnu velmi doporučuje architektům, konstruktérům a pro obecný tisk
– Océ ColorWave 300 je první integrovaný velkoformátový plotter pro barevný a černobílý tisk, kopírování a skenování
– Tiskárnu lze umístit do kompaktních prostor, má nízkou spotřebu energie a jednoduchou obsluhu
– Revoluční horní výstupní stůl s energeticky úsporným provozem a funkcí proti namotání papíru stohuje a snáší dokumenty
– Velkoformátová tiskárna Océ ColorWave 300 vyhovuje standardům ENERGY STAR a RoHS

Výňatky ze zprávy
Systémová multifunkční tiskárna Océ ColorWave 300 nabízí uživatelům „výjimečně jednoduchou obsluhu, energetickou úspornost a masivní konstrukci,“ uvádějí recenzenti BERTLu ve svém 100% nezávislém hodnocení klíčových výhod pro zákazníky.

„Zákazníci na takový produkt čekali spoustu let a společnost Océ se systémem Océ ColorWave 300 vykročila tím nejlepším směrem. Jednotný půdorys tiskárny s integrovaným skenerem šetří místem. Systém lze ovládat z jediného ovládacího panelu. Podporované formáty zahrnují formát A0 (E) na výšku s rychlostí tisku 41 sekund (černobílý tisk) a něco málo přes minutu při barevném tisku. Tiskárna s jednotnou kompaktní konstrukcí bez námahy zvládne barevné a černobílé technické dokumenty s výjimečnou jednoduchostí,“ stojí v nedávno publikované 55stránkové zprávě laboratoří BERTL se sídlem v New Jersey.

O společnosti Océ
Společnost Océ patří k předním světovým poskytovatelům systémů pro profesionální správu a tisk dokumentů. Široká nabídka produktů se značkou Océ zahrnuje systémy pro tisk a kopírování v kancelářích, velmi rychlé digitální produkční tiskárny a velkoformátové tiskové systémy jak pro technickou dokumentaci, tak i pro barevnou reklamní grafiku. Společnost Océ je také předním dodavatelem pro outsourcing správy dokumentů. Mezi zákazníky společnosti Océ patří mnoho firem zařazených ve světovém seznamu Fortune 500 i mnoho předních komerčních tiskáren. Společnost Océ byla založena v roce 1877. Její vedení sídlí ve Venlu v Nizozemí a společnost působí ve zhruba 100 zemích na celém světě a zaměstnává přibližně 22 000 lidí. Celkové příjmy v roce 2009 dosáhly 2,6 miliardy eur. Společnost Océ je zapsána na burze Euronext v Amsterodamu. Další informace o společnosti Océ naleznete na stránkách www.oce.cz nebo www.oce.com.

Océ a Canon: Spolu a silnější
V roce 2010 se společnost Océ připojila ke skupině společností Canon s ředitelstvím v japonském Tokiu, aby společně vytvořily globálního lídra tiskového průmyslu. Společnost Canon vyvíjí, vyrábí a prodává rozrůstající se řadu kopírovacích zařízení, tiskáren, fotoaparátů, optických a dalších produktů, které vyhovují nejrůznějším potřebám zákazníků. Společnost Canon zaměstnává po celém světě přibližně 170 000 lidí. Celkové příjmy společnosti dosáhly v roce 2009 částky 35 miliard dolarů. Více informací naleznete na stránkách www.canon.cz nebo www.canon.com.

Komentáře