SpaceClaim, přední poskytovatel flexibilního a cenově dostupného 3D modeláře pro strojírenství, design a výrobu oznamuje, že SpaceClaim Engineer byl čtenáři NASA Tech Briefs zvolen jako Produkt roku 2012.

SpaceClaim Engineer je nejrychlejší a nejinovativnější 3D přímý modelář. Inženýrům a analytikům SpaceClaim přináší přímé 3D solid modelování s nevídanou jednoduchostí a nízkými pořizovacími náklady.

Každý měsíc minulého roku vybrali redaktoři NASA Tech Briefs produkt měsíce, který má výjimečný technický přínos a praktickou hodnotu pro své uživatele. Následně požádali čtenáře, aby z těchto produktů vybrali ten, který je dle jejich názoru nejzásadnější novinkou ve svém oboru za rok 2012.

„Produkt roku NASA Tech Briefs vybírají čtenáři, tedy kupující a uživatelé těchto produktů. Vítězové jsou nejlepší z nejlepších – výrobky, které jsou dle designérů a inženýrů nejpřínosnější za celý rok 2012, a které jim pomáhají dělat svou práci lépe a efektivněji.“ řekla Linda L. Bell, ředitelka redakce NASA Tech Briefs.

„Jsme poctěni, že SpaceClaim byl zvolen Produktem roku 2012, naším cílem vždy bylo poskytovat výkonný a uživatelsky přívětivý 3D CAD software pro inženýry zabývající se strojírenskou konstrukcí. Toto uznání je pro nás potvrzení, že jsme tohoto cíle dosáhli.“ říká Chris Randles, prezident a generální ředitel společnosti SpaceClaim. „Tradiční parametrické CAD nikdy nebudou ideálním nástroje pro konstruktéry, kteří se orientují na vývoj konceptů a ověření návrhů, ale spíše na detailní rozkreslení a výkresovou dokumentaci. SpaceClaim umožňuje načíst a snadno editovat jakýkoliv 3D model bez ohledu na formát a umožňuje svým uživatelům soustředit se na práci bez toho, aby museli dlouze hledat ty správné funkce pro dosažení svého cíle.

O SpaceClaim Corporation

SpaceClaim je přední poskytovatel software pro 3D přímé modelování, vyvíjí nejlepší řešení pro přímé modelování ve strojírenství a výrobě. SpaceClaim je software uznávaný pro svou jednoduchost, intuitivnost a výkonnost, navíc je zcela nezávislý na používaném CAD. To umožňuje inženýrům a dalším výrobním specialistům rychle vytvářet nové návrhy, nebo upravovat již existující 2D nebo 3D geometrie bez složitosti tradičních CAD. Mezi největší zákazníky SpaceClaim patří např. Toyota Motor Corporation, Samsung Electronics, Nokia Siemens Networks, Bosch, TE Connectivity, automobilky Lotus, Sharp, Ford Motor Company a firmy LG Electronics, Eaton, GE Aviation a U. S. Navy.

V České republice je SpaceClaim zastupován společností NEXNET, a.s., jež poskytuje obchodní a technickou podporu pro SpaceClaim Engineer – Produkt roku 2012.
Pro více informací navštivte www.nexnet.cz nebo přímo www.spaceclaimcz.cz nebo volejte 573 332 143.

Komentáře