Kdo jsme?

Vydavatelství Springwinter, s. r. o., vydává tištěná a digitální média určená profesionálům ve výrobním průmyslu, strojírenství, geodézii, geoinformatice, a ve fotografii. Přehled našich časopisů a webů najdete na www.springwinter.cz.

Naše krédo

Naším hlavním cílem je přinášet aktuální a věrohodné zpravodajství z dotčených oblastí, zejména pak exkluzivní obsah v bezkonkurenční formě.

Při zpracování informací pro naše média si zakládáme na jejich nestrannosti a nezaujatosti. Uvádíme skutečná jména i působiště autorů a všechny články podrobujeme redakčnímu dohledu.

Veškerý publikovaný obsah je vydáván v souladu s interním etickým kodexem, který mj. zabraňuje publikování neoznačených materiálů inzertní a propagační povahy.

Jsme přesvědčeni, že pouze s tímto přístupem můžeme doopravdy zaujmout, získat a informovat čtenáře, z nichž mnozí jsou již unaveni neutěšeným stavem oborové „B2B“ publicistiky, kde je více či méně skrytá reklama mnohdy nepsaným standardem na úkor čtivosti a reálné čtenosti, navzdory deklarovaným počtům výtisků.

Komentáře