Archiv časopisu CAXMIX

CAXMIX 3.2

Titulní téma „Draví soupeři pro AutoCAD“ se zaobírá důvody vzniku levných alternativ nejpopulárnějšího 2D CADu v historii. V produktové sekci najdete představení novinek v systémech SolidWorks 2012, Creo 1.0, Catia V5R21 a V6R2012, Solid Edge ST4, Autodesk Inventor Fusion, InventorCAM/SolidCAM, Tebis atd. Přinášíme další originální případovou studii, tentokrát popisující využití Autodesk Inventoru v české firmě API CZ.

Prolistovat časopis (PDF)

Objednat archivní výtisk

Datum vydání: 19. září 2011

 

CAXMIX 2.2

Červnový CAXMIX jako čtvrtý v pořadí uzavírá pomyslný první rok existence, během kterého potvrdil svůj status nezávislého média, kterého si český průmysl žádá. Šéfredaktor časopisu byl v téže době přizván společností Siemens PLM Software, aby na její konferenci Siemens PLM Connection přednesl v rámci hlavního programu přednášku na téma trendů ve vývoji a využívání CAD softwaru. Titulním tématem vydání je rozvoj mobilních aplikací pro podporu výroby.

Prolistovat časopis (PDF)

Objednat archivní výtisk

Datum vydání: 13. června 2011

 

CAXMIX 1.2

Do svého druhého ročníku vstoupil CAXMIX v doprovodu se specializovanou přílohou PLM News. Vznikl tak tandem médií, z nichž každé cílí na tu správnou skupinu čtenářů. CAXMIX zůstává nadále časopisem věnovaným zejména využití CAD a PDM technologií v praxi, magazín PLM News je potom určen zejména manažerským pracovníkům, kterým předkládá pečlivě vybrané články věnované počítačové podpoře inovací při navrhování a ve výrobě.

Prolistovat časopis (PDF)

Objednat archivní výtisk

Datum vydání: 1. března 2011

 

CAXMIX 2.1

Titulním tématem vydání je ekologické navrhování a technologie, jež umožňují vyvíjet výrobky s ohledem na životní prostředí. Přinášíme první originální případovou studii, popisující využívání CAD softwaru v Česku a nechybí ani produktové články věnované nejzajímavějším softwarovým novinkám, např. AutoCAD Inventor Suite 2011, SolidWorks Simulation 2011, Solid Edge ST3 atd. Jako první české médium představujeme nové aplikace DraftSight, ZW3D a revoluční Creo.

Prolistovat časopis (PDF)

Objednat archivní výtisk

Datum vydání: 26. listopadu 2010

 

CAXMIX 1.1

Historicky první vydání časopisu CAXMIX znamenalo v oblasti českých médií věnovaných informačním technologiím v průmyslu nastolení zcela nového směru a způsobu prezentace aktuálních informací. Na principu, který kombinuje vše podstatné o CAD/PLM byznysu a souvisejících technologiích, byl vystavěn moderní magazín, jenž se může bez nadsázky zaštiťovat neoficiálním podtitulem „odborný časopis, který si rádi přečtete“.

Prolistovat časopis (PDF)

Objednat archivní výtisk

Datum vydání: 6. září 2010

 

Komentáře