Soutěžní anketa o profesionální 3D myš SpaceNavigator

Vážení čtenáři,

děkujeme za Váš zájem o odborné časopisy věnované strojírenství. Zodpovězení následujících 17 krátkých otázek Vám zabere tři minuty, přičemž nám pomůže připravovat pro Vás odborná informační média v takové formě a s takovým obsahem, které Vám osobně nejvíce vyhovují.

Abychom ocenili Vaši snahu a účast, věnujeme jednomu z Vás profesionální 3D myš 3Dconnexion SpaceNavigator (podrobná pravidla jsou uvedena pod anketou).

ANKETNÍ OTÁZKY

Chcete-li se zapojit do soutěže o SpaceNavigator, vyplňte prosím pravdivě všechny otázky. V případě potřeby je u každé možno volit i více odpovědí současně.

Soutěžní podmínky

Své odpovědi společně s vyplněním vašeho jména, firmy a e-mailu zadávejte do formuláře na webu www.caxmix.cz/anketa. Soutěž probíhá na území České republiky v období od 18. 6. do 30. 9. 2012. O vítězi ceny rozhoduje pořadí, v jakém bude jeho odpověď uložena na webový server pořadatele. Vítězem polohovacího zařízení 3Dconnexion SpaceNavigator bude ten, kdo úplně a pravdivě vyplní soutěžní anketu na uvedených internetových stránkách jako 100. v pořadí. Všichni soutěžící na dalších místech získají zdarma roční přístup k elektronické verzi časopisu CAXMIX. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Účast v soutěži není podmíněna nákupem zboží nebo služeb. Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané s doručovací adresou v České republice. Ze soutěže jsou vyloučení zástupci redakcí časopisů CAXMIX, PLM News, GeoBusiness, FOTO, včetně jejich webů, a jejich rodinní příslušníci. Účastí v soutěži výherce souhlasí se zveřejněním svého jména ve veřejné zprávě o výsledku soutěže. Výhru nelze vymáhat právně ani směňovat za peníze. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo upravit podmínky nebo termín konání soutěže bez předchozího upozornění. Výhra bude výherci doručena do dvou měsíců od vyhlášení výsledků soutěže. Pořadatelem soutěže je společnost Springwinter, s. r. o. Uvedením svého emailu poskytujete vydavatelství Springwinter, s. r. o., souhlas se zasíláním emailové korespondence obchodního charakteru, který můžete kdykoliv odvolat. Vaše osobní údaje budou použity výhradně pro účely této ankety, distribuce časopisů CAXMIX, PLM News a elektronického zpravodaje časopisu CAXMIX. Údaje poskytnuté v této anketě slouží pouze ke statistickému vyhodnocení a nebudou spojovány s vaší osobou.

 

Komentáře