AKCE: Získejte 3D tiskárnu Robox za výjimečně výhodnou cenu!

Čtenáři našeho webu mohou nyní získat 3D tiskárnu Robox se čtyřmi cívkami materiálu zdarma!
Čtenáři našeho webu mohou nyní získat 3D tiskárnu Robox se čtyřmi cívkami materiálu zdarma!

3D tiskárna Robox od britské společnosti CEL, prodávaná u nás za 33 868 Kč, vyniká svým jednoduchým ovládáním a přitom řadou nadstandardních funkcí, jako je například automatické rozpoznání použitého materiálu, nebo dvě tiskové hlavy, které svojí kombinací přispívají k rychlému tisku se zlepšenou povrchovou kvalitou výrobku.

Tiskárna získala ocenění od několika technických magazínů a oblíbili jsme si ji také u nás, v redakci časopisu Konstruktér. Pokud hledáte profesionální 3D tiskárnu za nízkou cenu, Robox je velmi dobrá volba. Více informací o 3D tiskárně Robox získáte na webu www.3dwiser.com.

AKCE PRO NAŠE ČTENÁŘE

Pokud vás 3D tiskárna Robox zaujala, zanechte nám zde na sebe jméno a váš e-mail. Co za to získáte? Když se rozhodnete tuto 3D tiskárnu pořídit, získáte od jejího dodavatele – společnosti 3Dwiser – celkem 4 cívky tiskového materiálu v celkové hodnotě téměř 4 tisíce korun zcela zdarma.

    Vaše jméno a příjmení

    Váš email

    Tato nabídková akce platí od 14. 1. do 22. 2. 2015 a je určena výhradně pro zákazníky, kteří zanechají svůj kontakt, tj. své jméno a platnou e-mailovou adresu v uvedeném formuláři. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a zároveň potvrzujete, že vás může redakce časopisu Konstruktér a její obchodní partneři na uvedené e-mailové adrese kontaktovat v souvislosti s touto obchodní nabídkou, či dalšími nabídkami v budoucnosti. Dodavatelem 3D tiskárny Robox je česká společnost 3Dwiser, s.r.o., která řeší veškeré náležitosti spojené s její objednávkou, zárukou atd.

    Komentáře