SOUTĚŽ o let balonem a další ceny

Získejte nadhled díky CADu!

Oblast počítačového navrhování v průmyslu je na pohled složitá a CAD technologie se nám doslova mění před očima. Uspět zde vyžaduje od vývojářů, konstruktérů i manažerů zapálení pro věc i umění soustředit se na to podstatné. Občas se ale hodí také patřičný odstup a nadhled nad věcí. Pojďte jej získat v naší soutěži a vyhrajte nezapomenutelný let balonem nad malebnou krajinou České republiky.

O co v tomto i v příštím čísle hrajeme?

1. cena: Vyhlídkový let horkovzdušným balonem*

2. cena: Polohovací zařízení, tzv. 3D myš, 3Dconnexion SpaceNavigator

Cena útěchy (3. a 4. výherce): Rychlý USB flash disk s kapacitou 32 GB + roční předplatné časopisu CAXMIX

Ceny do soutěže věnovala společnost CAD Studio.

Jak hlasovat?

Vyplňte soutěžní formulář na webu www.caxmix.cz/soutez. Vyhrát můžete, odpovíte-li správně na otázky 1 až 4 a budete-li mít bystrý odhad k  otázce č. 5. Nevíte si rady se správnými odpověďmi? Na webech www.cadstudio.czwww.caxmix.cz určitě najdete nápovědu.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

<a href=“http://vs383.server4u.cz/maf/view.php?id=11″ _mce_href=“http://vs383.server4u.cz/maf/view.php?id=11″ title=““></a>

Nápověda: Již dnes má portál CADforum.cz přes 300 tisíc registrovaných uživatelů. Jako správnou odpověď pro určení výherců na prvním až čtvrtém místě budeme brát číselné tipy nejvíce se blížící skutečnému počtu v daný den.

Soutěžní podmínky

*) Let balonem se uskuteční na podzim letošního roku, cena je určena pro jednoho výherce.

Soutěže se mohou zúčastnit pracovníci z oblastí strojírenství a výroby, kteří v této oblasti podnikají, nebo jsou zaměstnáni, a kterým je více než 18 let.

Své odpovědi společně s vyplněním vašeho jména, firmy a e-mailu zadávejte do formuláře na webu www.caxmix.cz/soutez. Soutěž probíhá na území České republiky v období od 18. 6. do 7. 9. 2012. O ceny se ucházejí ti, kdo správně zodpoví otázky č. 1 až 4. Pořadí výherců první až čtvrté ceny určí přesnost zodpovězení otázky č. 5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Účast v soutěži není podmíněna nákupem zboží nebo služeb. Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané s doručovací adresou v České republice. Ze soutěže jsou vyloučení zástupci redakcí časopisů CAXMIX, PLM News, GeoBusiness, FOTO, včetně jejich webů, a dále zaměstnanci společnosti CAD Studio a jejich rodinní příslušníci. Účastí v soutěži výherce souhlasí se zveřejněním svého jména ve veřejné zprávě o výsledku soutěže. Výhru nelze vymáhat právně ani směňovat za peníze. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo upravit podmínky nebo termín konání soutěže bez předchozího upozornění. Výhra bude výherci doručena do dvou měsíců od vyhlášení výsledků soutěže. Pořadatelem soutěže je společnost Springwinter, s. r. o. Uvedením svého emailu poskytujete vydavatelství Springwinter, s. r. o., souhlas se zasíláním emailové korespondence obchodního charakteru, který můžete kdykoliv odvolat. Vaše osobní údaje budou použity výhradně pro účely této soutěže, distribuce časopisů CAXMIX, PLM News a elektronického zpravodaje časopisu CAXMIX.