STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

EMCO uvedlo digitálního asistenta pro řízení strojů a výrobních procesů

EmcoNNECT znamená konektivitu a propojení v prostředí strojírenské výroby. Je to digitální provozní asistent pro kompletní integraci zakázkových a systémově specifických aplikací ve světě řízení obráběcích strojů a výrobních procesů. Ústředním bodem každého kroku výrobního procesu je uživatel s jeho potřebami – to umožňuje efektivněji strukturovat provozní postupy při zachování důvěrně známého ovládání a spolehlivé funkce strojů ve všech provozních režimech.

Uživatelské rozhraní digitálního asistenta bylo vyvinuto ve spolupráci se zákazníky firmy EMCO a odborníky na ovládání strojů. Nabídka ovládacích prvků byla doplněna o dotykový panel, podporující nové, moderní ovládací funkce. Hlavním cílem vývoje bylo usnadnit použití a zvýšit jeho intuitivnost. EmcoNNECT toho dosahuje funkčními tlačítky pro přímý přístup k nejčastěji používaným funkcím. Modulární systém EMCO může být použit pro implementaci vysoce flexibilních systémů uspokojujících specifické požadavky zákazníků a projektů. Kromě dotykové obrazovky a nového panelu řídicího systému stroje obsahuje přepracovaná verze operátorského panelu EmcoNNECT také kvalitní klávesnici z korozivzdorné oceli, odolnou proti ptachu a vodě, pro uživatelsky komfortní zadávání velkého objemu textů a dat.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!