STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Interaktivní katalog Seco zjednodušuje přístup k informacím

Společnost Seco Tools představila nový katalog Machining Navigator v moderní elektronické verzi s funkcí interaktivních PDF dokumentů. Nová funkce uživatelům poskytuje cenné informace a podporu prakticky odkudkoliv.

Vzhled webových stránek s responzivním chováním je stejný jako standardní formát PDF nebo klasické tištěné provedení a interaktivní přístup poskytuje několik užitečných funkcí. Uživatelé si mohou rychle zobrazit katalogovou stránku konkrétní produktové řady tím, že kliknou na název produktu v seznamu na straně s obsahem. Namísto prohledávání několika katalogů, brožur a webových stránek stačí pouhých pár kliknutí, která uživatele zavedou přímo na interaktivní katalogovou stránku produktu s podrobnými informacemi a užitečnými odkazy.

Interaktivní katalog Seco zjednodušuje přístup k informacím. Foto: Seco Tools

PDF strany katalogu Machining Navigator obsahují odkazy na webové stránky společnosti Seco Tools s podrobnější prezentací každého produktu a podporou, jež uživatelům pomohou najít a objednat ten nejvhodnější nástroj pro splnění konkrétní potřeby. Interaktivní funkce společnosti Seco také uživatelům umožňují sestavit si pomocí výběru stránek vlastní katalog a vytvořit si tak individuální souhrnný přehled produktů. Takto přizpůsobený katalog lze následně zaslat e-mailem, vytisknout nebo stáhnout pro pozdější použití.

Další informace o nové interaktivní podobě katalogu Seco Machining Navigator jsou dostupné on-line.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!