STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka: Veletrh nabídne pracovní příležitosti studentům a absolventům

Jedenáctým rokem organizuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava veletrh pracovních příležitostí Kariéra plus. Prostory Nové auly využije více než 100 firem pro nábor studentů a absolventů středních a vysokých škol.

Vystavovatelé z České republiky i zahraničí budou nabízet pracovní příležitosti, stáže, výukové programy, brigády a spolupráce na bakalářských i diplomových pracích. Cílem veletrhu je získat mladé perspektivní zaměstnance z širokého spektra oborů. Veletrhu se účastní studenti a absolventi všech vysokých škol Moravskoslezského kraje i veřejnost. Studenti na veletrhu Kariéra Plus získají zajímavé informace o možnostech uplatnění na trhu práce.

Během veletrhu si navíc můžete otestovat jazykové dovednosti a využít odborných konzultací, jak správně vypracovat životopis. Harmonogram prezentací a workshopů vystavujících firem naleznete na stránce Kariéra Plus.

Akce se koná 13. března 2017 v Nové aule v areálu VŠB-TUO od 9 do 15 hodin. Vstup je zdarma.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!