STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

WNT vydává nový katalog řezných nástrojů pro dlouhotočné automaty

Společnost WNT rozšířila nástrojové portfolio úzce specializované na dlouhotočné automaty. S vědomím, že se jedná a specifické technologické operace připravila společnost WNT nový katalog řezných nástrojů, zaměřený výhradně na tuto technologii.

Společnost WNT se na trhu s řeznými nástrojů pohybuje již několik let a ke stávajícímu programu přidala z hlavního katalogu dalších 5 tisíc nových nástrojů, které uspořádala do samostatného katalogu s celkovým počtem 11 tisíc nástrojových položek pro dlouhotočné automaty. Katalog se nese v novém duchu a jeho uspořádání nabízí uživatelům snadnou orientaci. Kromě nástrojů v katalogu najdete mimo přehledu sortimentu řezných nástrojů i uživatelské rady a vhodné řezné parametry. Katalog doplňují sortiment vodicích a upínacích kleštin, které jsou obrábění nutnou součástí. Uživatelé uvítají i inovativní systémy, mezi které patří nový, velmi efektivní multifunkční systém XHeadClamp, který umožňuje jednoduchou, rychlou a přesnou výměnu koncových nástrojových hlaviček. V jednom držáku tak lze kombinovat různé způsoby soustružení včetně zapichování a upichování.

Firma Star Micronics patří mezi největší dodavatele dlouhotočných automatů a s firmou WNT UK má již dlouhodobý obchodní vztah. Foto: WNT

Ve všech pobočkách společnosti WNT probíhá interní školení zaměstnanců, aby mohli poradci nabídnout svým zákazníkům kompletní servis pro tento obor obrábění. První setkání produktových a technických manažerů k představení celého programu včetně nového katalogu proběhlo ve firmě Star Micronics v nových prostorech ve Velké Británii. Firma Star Micronics patří mezi největší dodavatele těchto strojů a s firmou WNT UK má již dlouhodobý obchodní vztah. Právě pobočka WNT UK se sídle v Sheffieldu zastupující země Spojeného království včetně Irska dala hlavní impuls k rozšíření programu pro dlouhotočné automaty a k vytvoření nového katalogu řezných nástrojů.

Katalog si můžete objednat prostřednictvím elektronického formuláře.

Výrobu na dlouhotočných automatech s řeznými nástroji od WNT a uvedení nového katalogu demonstruje video (2 minuty):

 

Zdroj: WNT

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!