STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

On-line seminář: Jak na výrobu prototypů technologií SLS

Selektivní laserové spékání práškových materiálů se již v praxi několikrát ověřila rychlostí a dodáním funkčních prototypů. Tato technologie je výhodná zejména v ověřování požadovaných vlastností a usnadňuje optimalizaci modelů, které se budou pravděpodobně s odstupem času vyrábět vstřikováním plastů do lisovacích forem. Pokud vás zajímá problematika 3D tisku práškových materiálů a to, jak může pomoci při ověřování funkčních vlastností vývoje výrobků, pak by vám neměl uniknout zajímavý on-line seminář.

Společnost 3D Systems ve spolupráci s firmou Finnovation Product Development pořádá on-line seminář zaměřený na praktickou stránku aditivní technologie Selective Laser Sintering včetně praktických ukázek. Během semináře se dozvíte zajímavé informace o používaných materiálech, správě 3D tiskáren a uvidíte inspirující podněty k tomu, jak zvýšit produktivitu a výrobu.

On-line seminář se koná ve čtvrtek 22. února 2018 od 17 hodin středoevropského času. Předpokládaná délka prezentace je 45 minut. Přihlásit se můžete prostřednictvím elektronického formuláře.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!