STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Blíží se konference a setkání uživatelů SolidWorks World 2018

Dvacátý ročník celosvětového uživatelského setkání SolidWorks World 2018 je za rohem. Nadšenci SolidWorksu se po roce sjedou opět na západní pobřeží Spojených států – do Los Angeles.

Ve dnech 4. až 7. února 2018 se v Los Angeles odehraje na dvě stovky akcí a odborných přednášek, kde budou uživatelé a zájemci o SolidWorks sbírat a sdílet své zkušenosti s CAD softwarem a souvisejícími produkty. Součástí bohatého programu budou aktuální novinky i vylepšení, které hodlají vývojáři zařadit do SolidWorksu 2019, jehož vydání se očekává letos letos na podzim. I letos bude mít naše redakce v Los Angeles svého zástupce, který bude sdílet novinky na portálech Konstrukter.cz a MujSolidworks.cz.

Tip: Máte-li zájem, můžete sledovat hlavní přednášky on-line. Živý přenos bude probíhat od pondělí do středy vždy od 8.30 do 10 hodin tichomořského standardního času (od 17.30 do 19 hodin středoevropského zimního času).

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!