STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka: Jak vyučovat 3D CAD technologie na základních školách

Sdílejte tento článek na Twitteru
19. 1. 2018, | 1 komentář

Firma EDU poradenství pořádá seminář pro základní školy, kde formou prezentace a konzultace poradí, jak začlenit výuku 3D CAD technologií do osnov základních škol.

Zájemci se dozví o bezplatných i komerčních produktech, které jsou vhodné pro děti školního věku i to, proč vyučovat moderní technologie. Získané vědomosti, zkušenosti a praktické dovednosti vzbuzují technické myšlení a děti se tak snadno mohou rozhodnout, zda budou ve studii technických oborů pokračovat na středních školách. S ohledem na nedostatek kvalifikovaných odborníků v oblasti strojírenství je tato zkušenost pro děti velmi důležitá.

Na semináři se mj. dozvíte o 3D CAD řešení SolidWorks, o softwarových a hardwarových požadavcích pro 3D CAD řešení a 3D tisk nebo o grafickém designu.

Seminář, vhodný pro pedagogy základních škol a vedoucí zájmových kroužků, se uskuteční 14. února 2018 ve Slunečním dvoře v Brně-Slatině od 9.30 do 13.30. Účastnický poplatek činí 350 korun za osobu. Podrobnější informace a kontaktní údaje jsou dostupné on-line na stránkách firmy EDU poradenství.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. Komentátor napsal:

    Dobrý den, což o to, dobrý nápad. Mělo by to ale být pouze pro ty, co o výuku mají zájem. Už teď je na základní škole tolik středoškolské matematiky, že některé děti to jen s bídou zvládají. Nechci nic předjímat ale už vidím nadšené prodavačky a kadeřnice, jak si tisknou pokladní misky a frézují na 3D mašinách hřebínky :-). Hezký víkend Martin.

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!