STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

On-line seminář: Novinky v MultiJet Printing

Jak zvýšit produktivitu 3D tisku a nové pevnější plastové a elastické materiály pro profesionální 3D tisk představí v živé on-line prezentaci společnost 3D Systems.

Již tuto středu 13. prosince 2017 se koná on-line seminář, který se zaměří na představení novinek pro MultiJet Printing. Odborníci z firmy 3D Systems budou prezentovat tipy a rady, jak snížit náklady na funkční prototypy z plastů a elastomerů 3D tiskem, jen je třikrát rychlejší než dosavadní technologie 3D tisku s podobnou kvalitou. Prezentujícím bude Jeff Blank, který vede ve společnosti 3D Systems výzkum a vývoj nových produktů. S 3D tiskem má zkušenosti již více než 23 let. Pracoval ve firmách Tektronix a Xerox, kde se zabýval vývojem mechanických systémů a tiskových hlav.

On-line seminář se koná ve středu 13. prosince od 17 hodin. Předpokládaná délka konání je 30 minut. Bezplatnou registraci můžete provést prostřednictvím elektronického formuláře.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!