STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka: Zákaznické dny Renishaw v Intemac Solutions

Nové technologie a moderní trendy v metrologii hodlá představit společnost Renishaw v rámci spolupráce s technologickým centrem Intemac Solutions. Návštěvníci se seznámí s obrobkovými a nástrojovými sondami i tvorbou měřicích programů.

Prezentaci automatizované buňky, spojení obráběcího centra, robota pro zakládání dílů a vyhodnocování naměřených hodnot prostřednictvím systému Equator představí ve dvou termínech technici společnosti Renishaw, aby rozšířili povědomí o moderních trendech v metrologii.

Zákaznické dny se konají 25. října 2017 a 1. listopadu 2017. Začátek je shodný pro oba termíny a to od 9 hodin. Registrovat se můžete prostřednictvím e-mailu czech@renishaw.com. Do předmětu uveďte zprávu Zákaznické dny Renishaw – Intemac. Do textu e-mailu uveďte název firmy, jméno a příjemní, telefonní číslo, e-mail, počet osob a termín účasti. Počet účastníků na jednu firmu je omezený pro dvě osoby.

Akce se koná v sídle technologického centra Intemac Solutions, Blanenská 1288/27, 664 34 Kuřim.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!