STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvánka: Dny otevřených dveří v Seco

Dveře Technického a vzdělávacího centra otevře výrobce řezných nástrojů společnost Seco Tools CZ pro návštěvníky, kteří se zajímají novinky z oblasti třískového obrábění.

Během návštěvy Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brně se můžete zastavit do společnosti Seco Tools CZ, která již druhým rokem provozuje nově vybudované prostory Technického a vzdělávacího centra v Brně. Společně s firmou DMG Mori připravila Dny otevřených dveří, které se konají ve dnech 9. až 12. října 2017 vždy od 8 do 17 hodin. S experty z oboru můžete diskutovat o moderních trendech v obrábění. Během dnů otevřených dveří budou k vidění živé ukázky obrábění a pro návštěvníky čeká i malé občerstvení. Vzdělávací centrum společnosti Seco Tools CZ najdete na adrese Olomoucká 17a. Registrovat se můžete prostřednictvím elektronického formuláře.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!