STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Mladí průmysloví designéři z VUT vystavují v Brně

Do konce září probíhá v Technickém muzeu v Brně výstava Designéra! Expozice obsahuje práce studentů a čerstvých absolventů oboru Průmyslový Design na Ústavu konstruování na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.

Cílem výstavy je přehledně představit výsledky více než dvacetileté činnosti Odboru designu na FSI. K vidění jsou počítačové vizualizace a animace. Návštěvníci se seznámí s obecným pojetím průmyslového designu a se současnými trendy.

Název výstavy Designéra! Je složeninou slov design a éra. Přehlídka zahrnuje více než 30 vybraných prací ve formě fyzických modelů a prezentačních posterů. Chybět nebudou motorky, invalidní vozík, automobily, velké průmyslové stroje a zdravotní pomůcky.

Designéra! potrvá v Technickém muzeu v Brně do konce září. Foto: Technické muzeum v Brně

Tip: Technické muzeum se připojuje k oslavám Dnů evropského dědictví, který připadá na 16. září 2017 (sobota). V tento den je vstupné zdarma a muzeum bude otevřeno od 10 do 18 hodin. Volný vstup platí pro hlavní budovu muzea na Purkyňově 105 v Brně-Králově Poli.

Foto a zdroj: Technické muzeum v Brně

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!