STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Hiwin rozšiřuje skladové prostory a zrychluje dodávky

Brněnská společnost Hiwin, dodavatel produktů lineární techniky, navyšuje kapacitu skladu a zvyšuje rychlost dodávek díky nově instalované, automatizované skladové věži.

Růst obratu a objemu dodávaného zboží vedl společnost Hiwin k rozhodnutí navýšit skladové prostory a tím i skladové zásoby instalací automatizované skladové věže. Skladová věž je opatřená celou řadou snímačů, včetně snímačů zatížení, které přispívají k automatizovanému chodu, ale i bezpečnosti. Ovládací panel poskytuje obsluze všechny důležité informace.

Investice ve výši 2,5 milionu korun umožní zvýšit kapacitu skladu a zkrátit tak dobu dodávek požadovaných produktů na minimum. Skladová věž šetří místo a současně automatizuje skladovací procesy. Při konstrukci věže byla využita lineární vedení, které společnost sama vyrábí. Svými parametry, nosností až 30 tun a technologickým řešením je věž ideální pro uložení tyčového materiálu, tedy i produktů z nabídky společnosti Hiwin, zejména kuličkových šroubů s délkou až 5600 mm nebo kolejnic lineárního vedení.

Při konstrukci skladové věže využila firma Hiwin vlastní technologii – kuličkové šrouby. Foto: Hiwin

Instalovaná skladová věž zajistila dalších 200 m2 skladovací plochy, zefektivnila skladové hospodářství a umožnila zrychlit dodávky. Inovace je dalším krokem ke zvyšování efektivity práce a k vyšší kvalitě poskytovaných služeb.

Zdroj: Hiwin

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!